Karta zgłoszenia 11. MBATL 2020

11. Międzynarodowe Biennale Artystycznej Tkaniny Lnianej "Z krosna do Krosna" 2020 oraz Konkurs DEBIUTY
KOMUNIKAT O ODWOŁANIU

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i stanem pandemii na świecie, opierając się o państwowe legislacje obowiązujące w obecnej sytuacji, Muzeum Rzemiosła w Krośnie informuje, że  11. edycja Międzynarodowego Biennale Artystycznej Tkaniny Lnianej „Z krosna do Krosna” zostaje odwołana.

Przekazując Artystom życzenia zdrowia i nasze emocjonalne wsparcie, wyrażamy nadzieję, że po okresie pełnym trudności, niepokoju i dystansu spotkamy się z Państwem w przyszłości w ramach Międzynarodowego Biennale Artystycznej Tkaniny Lnianej „Z krosna do Krosna”.

Karta zgłoszenia (pdf)
Karta zgłoszenia (doc)

Konkurs DEBIUTY 2020
Karta zgłoszenia DEBIUTY (pdf)